Rekrutacja Cennik Kontakt Dokumenty Dlaczego my?


Aktualności
Komunikaty
Archiwa
Foto - archiwum
O Akademii
Kadra
Co nas wyróżnia Nowość
Zajęcia adaptacyjne
Zajęcia programowe
Zajęcia dodatkowe
Plan dnia Smyka
Jadłospis
Strefa Rodzica Nowość
Oczytani
Teatr Rodziców
Przedszkole pod chmurką
PolecamyArchiwalne codzienniki

Codziennik Tygrysków 14-15 Codziennik Pszczółek 14-15
Codziennik Smerfów 14-15 Codziennik Maluszków 14-15
Codziennik Sprytnych Krasnoludków Codziennik Małych Odkrywców
Codziennik Mądrych Sówek Komunikaty do 2018

Komunikaty do 2018


Wielkanoc 2014
(18-04-2014)
Najlepsze życzenia od Dyrekcji, Nauczycieli, wszystkich Smyków i Prymusów:-) Wesołych Świąt!!!
Dodane przez: dyrektorAkademia Wyobraźni to jest to!!!
(20-03-2014)
Jako jedyne przedszkole z Sochaczewa, bierzemy udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Akademia Wyobraźni Play-Doh". Dzięki programowi ponad 80 dzieci z naszego przedszkola weźmie udział w warsztatach rozwijających zdolności manualne i umiejętność kreatywnego myślenia. Każde dziecko otrzymało dziś swój indywidualny zestaw ciastoliny a nauczycielki pakiet kart do pracy. Już wkrótce rodzice będą podziwiać nasze małe - wielkie dzieła!!!
Dodane przez: dyrektorWkrótce BAL na 100 par!!!
(31-01-2014)
To już tradycja, że co roku w Karnawale organizujemy huczny bal w Domu Bankietowym "Arkadia". Tym razem impreza odbędzie się 3 lutego w godz. 14.30 - 17.00 - wszystkich obowiązują przebrania, a bilet wstępu to maskotka lub zabawka dla dzieci z naszego sochaczewskiego szpitala. Serdecznie zapraszamy na BAL:-)
Dodane przez: dyrektorKolejny prezent - Mikołaj z czekolady
(09-01-2014)
Dzięki uprzejmości rodziców Klary (Sprytne Liski) i Maksa (Wesołe Biedronki) zajadaliśmy się dziś pyszną mleczną czekoladą, mniam, mniam... W prezencie otrzymaliśmy ogromnego Mikołaja z czekolady - bardzo dziękujemy. A Klara i Maks byli dziś bohaterami dnia w swoich grupach:-)
Dodane przez: dyrektorPrezenty dla Smyków
(09-01-2014)
Nasze przedszkolaki otrzymały piękne zabawki z Mattel Poland Sp z o.o. A to wszystko dzięki uprzejmości Pani Basi - mamy Huberta z grupy Wesołych Biedronek:-) Bardzo dziękujemy!!!
Dodane przez: dyrektor1% dla ANI
(02-01-2014)
Kochani Rodzice, zwracam się do Was z noworoczną prośbą: Przekażcie 1% podatku na rzecz Ani Banaszczak!!! Ania to prawdziwa perełka, która kiedyś - tak jak teraz Wasze dzieci - była wychowanką Akademii Smyka. Od kilku lat choruje na zespółDowna i właśnie teraz potrzebuje naszej pomocy... Liczę na Was, a wiem, że zawsze przyłączacie się do akcji, które organizujemy. W imieniu własnym, a zwłaszcza Ani i jej rodziców już dziękuję Wam serdecznie za pomoc...
Dodane przez: dyrektorSpotkanie z EDYTĄ JUNGOWSKĄ
(25-11-2013)
Serdecznie zapraszam wszystkie nasze dzieci
na wyjątkowe spotkanie z Edytą Jungowską w dniu 6 grudnia!!!
 
Któż lepiej niż ona – energiczna, pełna nieposkromionego temperamentu, zadziorna, z wielkim poczuciem humoru, znakomita aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna – mógłby przenieść dzieci w świat
Pippi Pończoszanki?
 
            Edyta Jungowska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Rok później brawurowo zagrała Panną Maliczewską w spektaklu „Zapolska, Zapolska” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza. Równie znakomita, jak w teatrze, jest na małym ekranie: zarówno w teatrze telewizji (zagrała ponad 30 ról), jak i w serialach: „Na dobre i na złe” oraz „Ja wam pokażę!” .
            Od początku kariery zajmuje się również twórczością dziecięcą. Przez lata występowała w programie dla dzieci „Ala i As”, użyczała głosu wielu postaciom animowanym („Toy Story”, „Kacper”, „Smerfy”, „Rodzina Adamsów”), nagrała wiele piosenek i bajek dla dzieci na płytach audio.
 
O godz. 11.00 zacznie się spotkanie z przedszkolakami z Akademii Smyka, a po 12.00 z uczniami Akademii Prymusa.
Celem spotkania jest przybliżenie dzieciom twórczości Astrid Lindgren. A w programie: czytanie, gry i zabawy, zdjęcia, autografy i rozmowy… Wszystkie dzieci będą miały możliwość kupienia audiobooków w promocyjnej cenie, ustalonej tylko dla naszej placówki, po 20zł za sztukę. Oczywiście na każdym znajdzie się dedykacja od pani Edyty.
 
TYTUŁY AUDIOBOOKÓW:
 1. PIPPI POŃCZOSZANKA
 2. PIPPI NA POŁUDNIOWYM PACYFIKU
 3. PIPPI WCHODZI NA POKŁAD
 4. DZIECI Z BULLERBYN
 5. BRACISZEK I KARLSSON Z DACHU
 6. KARLSSON Z DACHU LATA ZNÓW
 7. LATAJĄCY SZPIEG CZY KARLSSON Z DACHU
 
Więcej szczegółów o audiobookach, a nawet fragmenty do posłuchania, znajdziecie na stronie www.jungoffska.pl
Zapraszam również do udziału osoby dorosłe zainteresowane tym spotkaniem. Dla wszystkich wstęp wolny. Honorarium aktorki pokrywa w całości nasza placówka. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy świetnie się bawić tego dnia!!!
 
Dodane przez: dyrektorPROŚBA O POMOC
(25-11-2013)

„Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu”

                                                                                  Mikołaj Gogol

 
Drodzy Rodzice naszych Smyków i Prymusów,
 
            zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie rodziny poszkodowanej w pożarze, który miał miejsce w dniu 19 listopada przy ulicy Aleja 600-lecia – w mieszkaniu znajdowało się 5 osób (matka z czwórką dzieci), ogień odciął im drogę ucieczki. Strażacy po przygaszeniu ognia, ewakuowali poszkodowanych na zewnątrz budynku, gdzie udzielili im pierwszej pomocy, podali tlen i zabezpieczyli przed wychłodzeniem. Następnie wszyscy trafili do szpitala z ogólnymi objawami podtrucia gazami pożarowymi. W pożarze stracili wszystko, co mieli. Dziś są bez dachu nad głową i bez środków do życia.
            Wiele zaprzyjaźnionych z poszkodowaną rodziną osób organizuje dla nich pomoc: zbierają ubrania, buty, artykuły higieniczne, zabawki, pomoce edukacyjne i wszystko to, co jest potrzebne w codziennym życiu. Jedną z takich osób jest pani Martyna Reszczyńska, której dziecko uczęszcza do jednej klasy z poszkodowaną dziewczynką. Po dzisiejszej rozmowie z panią Martyną wiem, że na chwilę obecną najbardziej są potrzebne następujące rzeczy: bielizna (majteczki, koszulki, piżamy), legginsy, t-shirty w rozmiarach 116 dla dziewczynki, 128 dla chłopca, 140 dla dziewczynki, rozm. M dla mamy (wzrost 164) oraz rajstopy, skarpetki, kapcie w rozmiarach: 27 dla dziewczynki, 32 dla chłopca, 34 dla dziewczynki, 38 dla mamy. Dzieciom przydałyby się też poduszki – jaśki do przytulania, aby zastąpić nimi szpitalne poduszki. Będziemy również zbierać gry edukacyjne, puzzle, pomoce plastyczne, książki.
            Liczę na Państwa pomoc. Zbiórkę rozpoczniemy w poniedziałek 25 listopada a zakończymy w piątek 29 listopada. Jeśli ktoś z Państwa nie będzie miał czasu wybrać się do sklepu po w/w rzeczy, ale mimo to będzie miał ochotę przyłączyć się do tej akcji, to może wesprzeć rodzinę finansowo. Każdy datek będzie miał wielkie znaczenie. Można również przekazać rzeczy używane. Osobami, które pomogą mi w przeprowadzeniu tej zbiórki są: Paulina Błaszczyk (żłobek), Justyna Olczak (przedszkole), Grażyna Adamiak (szkoła).
            Jeżeli zdecydujecie się Państwo przyłączyć do akcji, to proszę, poinformujcie o tym koniecznie swoje dzieci. To bardzo ważne, aby od małego uczyć nasze smyki jak można nieść pomoc potrzebującym, uwrażliwiać ich na czyjeś cierpienie i trudną sytuację finansową. Niech naszym mottem na te dni (może na całe życie) staną się słowa Władysława Loranca: „nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia”.
 
Z góry dziękuję za okazane serce,
Agnieszka Więcek
 
Dodane przez: dyrektorZEBRANIA Z RODZICAMI
(12-09-2013)
 
Serdecznie zapraszamy na zebrania organizacyjne z wychowawczyniami, dyrekcją i innymi nauczycielami - specjalistami, wg poniższego harmonogramu:
 • Brykające Tygryski - 16.IX - poniedziałek
 • Pracowite Pszczółki - 17.IX - wtorek
 • Ciekawskie Smerfy - 18.IX - środa
 • Skoczne Żabki - 19.IX - czwartek
 • Wesołe Biedronki - 20.IX - piątek
Wszystkie zebrania rozpoczną się o godz. 16.00 w salach odpowiednich grup.
Dodane przez: dyrektorEdukacja fundamentalna – zaproszenie dla rodziców „Żabek” i „Biedronek”!!!
(06-09-2013)
Jako jedyne przedszkole z Sochaczewa znaleźliśmy się w grupie pięciu przedszkoli z całego województwa mazowieckiego, które zostały zakwalifikowane do innowacyjnego projektu „Edukacja fundamentalna w przedszkolu”.
Projekt skierowany jest do dzieci przede wszystkim z rocznika 2009, ale mogą wziąć w nim udział również dzieci z rocznika 2010. Do udziału w projekcie zgłosiliśmy grupy „Żabek” i „Biedronek”. Poza dziećmi, w projekcie biorą udział również ich rodzice.
 
Ideą programu jest wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka od drugiego do szóstego roku życia, ujednolicenie oddziaływań domu i przedszkola oraz uściślenie współpracy wychowawcy z rodzicami. Program oparty jest na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Zwraca uwagę na osiem rodzajów inteligencji, które dane są człowiekowi od urodzenia. To jednak,  w jakim stopniu i które z nich się rozwiną, zależy w dużej mierze od rodziny, otoczenia oraz szkoły, w której dziecko się wychowuje. Wylicza się więc inteligencje: lingwistyczną, logiczno-matematyczną, muzyczną, wizualno-przestrzenną, kinestetyczną, interpersonalną i intrapersonalną, oraz ruchową, które mają bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe dzieci.  Nauka staje się bardziej skuteczna, gdy można połączyć różne sposoby uczenia w taki sposób, aby dziecko mogło się rozwijać wszechstronnie. Dlatego w programie tak duży nacisk położono na rozwój inteligencji wielorakich.
Program Edukacja Fundamentalna w Przedszkolu można realizować równolegle z tradycyjnymi programami wychowania przedszkolnego, ponieważ głównym celem jest osiągnięcie przez dziecko zadowolenia z wykonywanej pracy, chęć podejmowania wyzwań, praca w zespole oraz kreatywność.
Innowacyjność programu potwierdza ścisła i świadoma współpraca nauczyciela z rodzicami. Nauczyciele i rodzice otrzymują zestaw najnowocześniejszych narzędzi edukacyjnych odpowiadających najnowszym badaniom dotyczącym oddziaływania na strefy rozwojowe dzieci. Program działa w sposób interdyscyplinarny angażując do współpracy Rodziców i Nauczycieli.  Dzięki tak ważnej dla wszystkich współpracy dziecko będzie w maksymalnym stopniu przygotowane do podjęcia nauki w szkole, jak również zbuduje w sobie siłę i odporność psychiczną ułatwiającą radzenie sobie w sytuacjach stresujących.
 
26.09.2013 w godzinach 16 – 20 (oczywiście z przerwą na kawę) odbędzie się w Akademii Prymusa szkolenie dla Rodziców, którzy biorą udział w projekcie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zapisanych rodziców. Podczas spotkania Rodzice otrzymają materiały wspomagające pracę z dziećmi oparte na założeniach Edukacji Fundamentalnej.

Natomiast w dniach 21.09 - 22.09.2013 w  godzinach  10-16 odbędzie się kolejne szkolenie dla nauczycieli biorących udział w projekcie. Miejsce realizacji szkolenia jest jeszcze ustalane. Poprowadzą je p. Katarzyna Lotkowska i Anna Hryniewicz.
 
Dodane przez: dyrektorZaczynamy nowy rok przedszkolny!!!
(01-09-2013)
 
Już jutro, 2 września, rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2013/2014!!!
Jak zwykle to u nas bywa, nie obejdzie się bez niespodzianek dla dzieci :-)
O 10.30 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na przedstawienie teatralne, a po nim rozpocznie się Wielka Zabawa Piracka, zwieńczona dyskoteką!!!
Życzymy miłej zabawy :-)
Dodane przez: dyrektorPółkolonie w Sochaczewie
(16-07-2013)
 
Poniżej, na podstawie http://wypoczynek.men.gov.pl/ - zakładka Dla Rodziców, zamieszczamy wykaz zarejestrowanych półkolonii na terenie miasta Sochaczew:
 
Numer zaświadczenia: MAZ/1313/20130621
Identyfikator organizatora: 307955219
Nazwa organizatora: Gmina Miasto Sochaczew
Województwo i powiat organizatora: WOJ. MAZOWIECKIE  Powiat sochaczewski
Adres organizatora: 1 Maja Sochaczew 16, 96-500 Sochaczew
Telefon organizatora: 0468622235
Fax organizatora: 0468622602
Adres e-mail organizatora: oswiata[at]sochaczew.pl
Liczba uczestników: 100
Termin wypoczynku: 2013-07-15 - 2013-07-26
Lokalizacja wypoczynku: WOJ. MAZOWIECKIE   Powiat sochaczewski   Sochaczew
 
Numer zaświadczenia: MAZ/1449/20130623
Identyfikator organizatora: 369321061
Nazwa organizatora: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie "Akademia Prymusa"
Województwo i powiat organizatora: WOJ. MAZOWIECKIE  Powiat sochaczewski
Adres organizatora: Staszica 86, 96-500 Sochaczew
Telefon organizatora: 665348384
Adres e-mail organizatora: info[at]akademiaprymusa.edu.pl
Liczba uczestników: 25
Termin wypoczynku: 2013-07-15 - 2013-07-19
Lokalizacja wypoczynku: WOJ. MAZOWIECKIE   Powiat sochaczewski   Sochaczew
 
Numer zaświadczenia: MAZ/1448/20130623
Identyfikator organizatora: 370464581
Nazwa organizatora: Przedszkole Niepubliczne "Akademia Smyka"
Województwo i powiat organizatora: WOJ. MAZOWIECKIE  Powiat sochaczewski
Adres organizatora: ul. Staszica 47, 96-500 Sochaczew
Telefon organizatora: 609024964
Adres e-mail organizatora: info[at]akademia-smyka.pl
Liczba uczestników: 25
Termin wypoczynku: 2013-07-15 - 2013-07-19
Lokalizacja wypoczynku: WOJ. MAZOWIECKIE   Powiat sochaczewski   Sochaczew
 
 • Jednocześnie informujemy, że każdy tygodniowy turnus w naszej szkole i przedszkolu został zgłoszony do kuratorium.
 • Podlegamy również kontroli sanepidu - odbyły się już wakacyjne wizytacje naszych placówek.
 • Wszystkie nasze nauczycielki wzięły udział w odpowiednim szkoleniu i uzyskały miano kierowników wycieczek szkolnych kierowników wypoczynku.
Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły o przedszkola :-)
Gwarantujemy świetną zabawę!!!
 
Dodane przez: dyrektorJAK ZAPISAĆ DZIECKO NA PÓŁKOLONIE?
(30-06-2013)
 
Po upewnieniu się, że w wybranym tygodniu miejsce dla Państwa dziecka będzie dostępne, wystarczy wypełnić KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ:
 
 
Nasze półkolonie, jako JEDYNE W SOCHACZEWIE, zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty w Warszawie i dlatego jesteśmy zobowiązani do działania wg rozporządzenia dot. wypoczynku. Karta, którą musicie Państwo wypełnić przed zapisaniem dziecka, powstała w oparciu o w/w rozporządzenie.
Dodane przez: dyrektorWakacje w naszym przedszkolu!!!
(14-06-2013)
 
PÓŁKOLONIE W AKADEMII SMYKA
dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
 
1.07– 5.07   I TURNUS
 
Tydzień piracki
 
W tym tygodniu piraci zaplanują rejs po nieznanych wodach w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Zanim wyruszą, czeka ich wiele przygotowań np. stroje i akcesoria pirackie, mapa skarbu, skrzynia pełna…..
Mamy nadzieję przeżyć wiele przygód – PIRACI SZABLE W DŁOŃ!!!
 
 
8.07– 12.07   II TURNUS
 
Tydzień w ZOO
 
COŚ SIĘ SKRADA, COŚ  SZELEŚCI , ZOO STO TAJEMNIC MIEŚCI….
Smyki postanawiają odkryć tajemnice zwierząt, zarówno tych dzikich jak i domowych. W tym tygodniu przygotujemy warsztaty plastyczno-techniczne, na których będziemy tworzyć:
naszą własną wystawę zwierząt w różnych technikach plastycznych (3D, origami , balonowe zwierzątka).
 
 
15.07– 19.07   III TURNUS
 
Tydzień Detektywistyczny
 
Agencja Detektywistyczna zaprasza wszystkie dzieci, które chciałby odkryć wiele tajemniczych zagadek. Detektyw Pozytywka przygotował dla małych ciekawskich wiele niespodzianek. Zapewniamy mnóstwo zabaw w terenie, podczas  których odkryjemy nieznane nam miejsca, przedmioty ……
 
 
22.07 – 27.07   IV TURNUS
 
Tydzień sportowy
 
Pod nadzorem prawdziwego trenera i instruktora sztuk walki zamienimy się w prawdziwych piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy i małych karateków. Zorganizowane będą różne zawody sportowe, zabawy zespołowe oraz turnieje w różnych dziedzinach sportu.
 
 
29.07 – 2.08   V TURNUS
 
Niezwykły świat podwodny …
 
Tajemniczy świat podwodny czas poznać !!! – jeśli chcecie dowiedzieć się gdzie śpią rekiny, co jedzą wieloryby, gdzie leżą zatopione wraki statków, no i  GDZIE JEST NEMO? W tym tygodniu głębia oceanu nie będzie już skrywała przed nami żadnych sekretów.
 
5.08 – 9.08   VI TURNUS
 
Tydzień europejskiej kuchni…
 
W tym tygodniu poznamy europejskie przysmaki. Zamienimy się w prawdziwych kucharzy. Będziemy odkrywać różne tajniki nieznanych nam potraw i przypraw. Przypomnimy sobie zasady zdrowego odżywiania oraz dobrych manier przy stole.
Posmakujemy , popieczemy , pogotujemy …
 
13.08 – 16.08   VII TURNUS
 
Tydzień Walt’a   Disney’a
 
Wszyscy miłośnicy bajek przeniosą się w magiczny świat Walt’a Disney’a. Dzieci zamienią się w postaci swoich ulubionych bohaterów,  a nasze przedszkole przeobrazi się w magiczny świat kina.
 
 
19.08-23.08   VIII TURNUS
 
Ekologiczna Akademia Smyka
 
Wraz  z Ekoludkiem smykowi przyjaciele natury, na warsztatach plastyczno – technicznych stworzą kontenery do segregacji śmieci, dowiemy się co to jest recykling i jak my możemy pomóc przyrodzie w walce przed zagładą śmieciową!!!
 
 
Dodatkowo w każdym tygodniu, poza realizacją tematu przewodniego, zaproponujemy dzieciom wiele gier ruchowych na placu zabaw, w terenie i w sali przedszkolnej. Wybierzemy się na lody, odwiedzimy kulkowy Happy Park w Płocku, pojedziemy do kina, weźmiemy udział w warsztatach zumbowych i w zajęciach karate. Może odwiedzimy jakieś gospodarstwo agroturystyczne? To wszystko przed nami!
 
Regulamin
1. Organizatorem półkolonii jest Przedszkole Niepubliczne „Akademia Smyka” w Sochaczewie.
2. Półkolonie są organizowane w czasie wakacji letnich, jeden turnus obejmuje okres 5  dni roboczych.
3. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 w Akademii Smyka w Sochaczewie, ul. Staszica 47 i 86.
4. Na półkolonie przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
5. Zapisu na półkolonie dokonują rodzice / prawni opiekunowie dziecka, wypełniając „Kartę zgłoszenia” zgodną z rozporządzeniem MEN.
6. Wychowawcami półkolonii są wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, sprawujący bezpośredni nadzór i opiekę nad dziećmi.
7. Wychowawcy danego turnusu prowadzą „Dziennik zajęć”, odnotowując w nim obecność dzieci i realizację tygodniowego planu zajęć.
8. Organizator zapewnia ubezpieczenie NNW dzieci.
9. Opłaty za półkolonie kształtują się następująco:
 • Cena podstawowa za jeden turnus wynosi 200zł + koszt wycieczki w danym tygodniu.
 • Przy zapisie dziecka na dwa lub trzy turnusy przysługuje 10% zniżka od ceny podstawowej.
 • Przy zapisie dziecka na cztery lub pięć turnusów przysługuje 20% zniżka od ceny podstawowej.
10. Wpłat należy dokonywać z góry przy zapisie dziecka na dany turnus.
11. Zapisy przyjmujemy od 14 czerwca bezpośrednio w sekretariacie przedszkola (budynek Akademii Prymusa, Staszica 86) lub telefonicznie pod numerem telefonu: 609-024-964
 
 
Serdecznie zapraszam dzieci w wieku od 3 do 6 lat do wspólnej zabawy!!!
 
Dodane przez: dyrektorZaproszenie na Dni Sochaczewa
(06-06-2013)
 „Przedszkole pod chmurką” – III edycja
 
8-9 czerwca 2013r. (godz. 1100 - 1800)
podczas Dni Sochaczewa, ul. Warszawska 80, Orkan
 
Pomysł i organizacja: Przedszkole Niepubliczne „Akademia Smyka”,
ul. Staszica 47, 96-500 Sochaczew, www.akademiasmyka.edu.pl
 
Program
Sobota:
11.00 – 12.00             „Dla każdego coś dobrego”
12.00 – 12.30             Zumba – warsztaty z instruktorką Magdaleną Rychlicą
12.30 – 13.30             Wyspa piratów – zabawa tematyczna
13.30 – 14.30             „Dla każdego coś dobrego”
14.30 – 15.00             Zumba – warsztaty z instruktorką Magdaleną Rychlicą
15.00 – 16.00             Wioska indiańska – zabawa tematyczna                                              
16.00 – 17.00             Warsztaty taneczne ze Szkołą Tańca „Pasjonat”
17.00 – 18.00             „Dla każdego coś dobrego”
 
Niedziela:
11.00 – 12.00             „Dla każdego coś dobrego”
12.00 – 12.30             Zumba – warsztaty z instruktorką Magdaleną Rychlicą
12.30 – 14.00             Pokaz Freestyle Football, nauka trików piłkarskich w wykonaniu Mateusza Związka – współzałożyciela grupy Soccer ART, www.soccertart.pl
14.00 – 15.00             „Dla każdego coś dobrego”
15.00 – 16.00             Podwodny świat – malowanie na wielkim formacie
16.00 – 18.00             „Dla każdego coś dobrego”
11.00 – 18.00             „Na sportowo” – tor rowerowy i nauka znaków drogowych z instruktorami z ośrodka wypoczynkowego ESTANCIA Biała Góra nad Pilicą, www.estancia.pl
 
Dla każdego coś dobrego”, czyli:
 • zabawy animacyjne przy muzyce: chusta klanza, piłki, hula hop, taniec na gazecie i inne,
 • rozgrywki sportowe: wyścigi, slalomy, tunele, tory przeszkód
 • konkursy plastyczne i muzyczne
 • kalambury
 • modelowanie balonów
 • malowanie kredą
 • mega klocki dla najmłodszych
 
Dla wszystkich małych uczestników naszego „Przedszkola pod chmurką” przygotowaliśmy specjalne atrakcje: bezpłatnie przez dwa dni kolorowe dmuchańce: zamek, zjeżdżalnia i tor przeszkód!!!
 
Wszystkie zabawy poprowadzą nasze animatorki w towarzystwie DJ-a przy profesjonalnym scenicznym nagłośnieniu. Jak co roku gwarantujemy super zabawę i wiele nagród oraz niespodzianek!!!
 
Na terenie „Przedszkola pod chmurką” drobne przekąski, słodkości i napoje zapewnią:
 • Dom Bankietowy „Arkadia”, Sochaczew, www.arkadiadombankietowy.pl
 • Cukiernia „Zapiecek”, Sochaczew
 
Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy!!!
Agnieszka Więcek
dyrektor przedszkola
 
Dodane przez: dyrektorZaproszenie na bal karnawałowy
(08-02-2013)
Akademia Smyka i Akademia Prymusa
oraz Studio Artystyczne Arlekin
zapraszają wszystkich Smyków, Prymusów i ich Rodziców na
Karnawałowy Bal Przebierańców,
który odbędzie się w poniedziałek 11 lutego 2013r.
w Domu Bankietowym „ARKADIA”, ul. Trojanowska 94
 
 • Imprezę poprowadzą dwie osoby: doświadczeni animatorzy zabaw tanecznych dla dzieci
 • W programie tańce, konkursy muzyczne, konkursy zręcznościowe, quizy i zgadywanki, korowody itp.)
 • Oprawa muzyczna to znane przeboje polskiej i światowej muzyki disco, piosenki taneczne i przedszkolne dla dzieci
 • Bajkowy nastrój imprezy zapewni wysokiej jakości aparatura dyskotekowa: nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, kolorowe efekty świetlne
 • Wstęp bezpłatny dla wszystkich Smyków i ich Rodziców
 • Wszystkich uczestników balu (dzieci i rodziców) obowiązują przebrania!!!
 
Bal odbędzie się w godz. 15.30 – 18.00
Rodziców prosimy o przebranie i dowóz dzieci do „Arkadii” we własnym zakresie.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
 
Dodane przez: DyrektorZebrania zrodzicami
(25-09-2012)
Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych Smyków na zebrania, które odbędą się wg poniższego harmonogramu:
 • Tygryski, środa 26.IX, godz. 1600
 • Smerfy, piątek 28.IX, godz. 1600
 • Pszczółki, poniedziałek, 1.X, godz.1000
 • Biedronki, środa 26.IX, godz. 1600
 • Żabki, piątek 28.IX, godz. 1600
 • Żłobek, piątek 28.IX, godz. 1600
Dodane przez: DyrektorPodpisywanie umów na rok szkolny 2012/2013
(18-07-2012)
Informuję, że w zakładce "Dokumenty" zostały zamieszczone aktualne formularze zgłoszeń i umowy na rok 2012/2013.
Proszę rodziców wszystkich dzieci, zarówno tych rozpoczynających jak i kontynuujących pobyt w Akademii Smyka, o wydrukowanie odpowiedniego "Formularza zgłoszenia dziecka" w 1 egz. i "Umowy..."  w 2 egz.
Po dokładnym przeczytaniu, proszę podpisane dokumenty dostarczyć do przedszkola do końca lipca.
Rodziców, którzy złożyli już zgłoszenia na starych drukach, bardzo proszę o wyrozumiałość i ponowne wypełnienie dokumentacji.
Dodane przez: DyrektorWPISOWE na nowy rok szkolny 2012/2013
(27-06-2012)
Uprzejmie proszę Rodziców wszystkich dzieci zapisanych na nowy rok szkolny do Akademii Smyka o wpłatę wpisowego w kwocie 250zł na konto przedszkola PKO BP: 40 1020 1185 0000 4402 0122 9996 w terminie do 15 lipca. W tytule wpłaty proszę podać: "imię i nazwisko dziecka - wpisowe do przedszkola/żłobka". Brak wpłaty oznacza rezygnację z miejsca w naszej placówce.
Na bieżąco będziemy podawać wszystkie informacje dotyczące nowych dzieci.
Dodane przez: DyrektorZaproszenie na Wielki Piknik Rodzinny
(26-06-2012)
Serdecznie zapraszam wszystkie nasze Smyki i ich Rodziców na kolejny już Wielki Piknik Rodzinny. W tym roku będziemy się bawić w czwartek 28 czerwca od godz. 15.00, oczywiście na naszym przedszkolnym placu zabaw. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców przepiękne występy i choć przewidywana pogoda ma nie być najlepsza, to wierzę, że serca wszystkich w tym dniu będą biły gorąco!!!
Dodane przez: DyrektorZaświadczenie do obwodowej publicznej szkoły podstawowej o spełnianiu rocznego obowiązku przedszkolnego
(15-03-2012)
Informuję rodziców dzieci zapisanych do naszej "zerówki" o możliwości pobrania zaświadczenia o spełnianiu przez dziecko obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego w naszym przedszkolu niepublicznym "Akademia Smyka". Zaświadczenie należy dostarczyć do obwodowej szkoły dziecka.

Na Państwa prośbę wystawimy takie zaświadczenie i sami dostarczymy je do wskazanej nam szkoły. Wystarczy tylko w mailu podać dane swojego dziecka (imię i nazwisko, datę urodzenia i miejsce zamieszkania) oraz nazwę szkoły (ew. adres), w której obwodzie Państwo zamieszkujecie.
Dodane przez: DyrektorWolne miejsca na rok szkolny 2012/2013
(15-03-2012)
Według stanu na dzień 15 marca 2012r. pozostało 6 wolnych miejsc do grupy 3-latków.

Jednocześnie informuję, że jest to ostatnia tworzona przez nas grupa na przyszły rok szkolny 2012/2013.

Zapisy do tej grupy są jeszcze możliwe do 22 marca br.
Dodane przez: DyrektorNowy nabór do grupy 3-latków od 1 marca 2012r
(24-02-2012)
Drodzy Rodzice,
codziennie otrzymujemy e-maile z prośbą o zapisy dzieci do naszego przedszkola. Na rok szkolny 2012/2013 przyjęliśmy dwie grupy 3-latków. Dla tych, którzy nie zdążyli zapisać do nas swojego dziecka, uruchamiamy OD 1 MARCA 2012 ROKU NABÓR DO NOWEJ GRUPY 3-latków.
W grupie dostępnych jest tylko 12 miejsc. Prosimy o dokonywanie rezerwacji osobiście lub droga mailową. Dzieci zapisane do tej grupy będą miały zajęcia w budynku przy Staszica 36 (Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Akademia Prymusa").

Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie i gwarantujemy najwyższą jakość usług edukacyjno - wychowawczych.
Dodane przez: DyrektorRekrutacja na 2012/2013
(24-02-2012)
Informuję, że zakończyliśmy nabór dzieci do grup przedszkolnych mieszczących się w budynku przy ul. Staszica 47. W następnym roku szkolnym do Akademii Smyka (ul. Staszica 47) będą uczęszczały następujące grupy: jedna grupa 3-latków "Smerfy", jedna grupa 4-latków "Pszczółki" i jedna grupa 5-latków "Tygryski".

Jednocześnie informuję, że otwieramy filię naszego przedszkola w budynku przy ul. Staszica 36 (Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Akademia Prymusa"). Od września 2012 roku będą tam uczęszczać najstarsze dzieci z naszego żłobka, czyli "Papużki" - nabór 3-latków do tej grupy już się zakończył.


Dodane przez: DyrektorPoprzednie   Następne
 
do góry

©2008 -